Przejdź do treści
 • Kuchenne trendy na rok 2023
  luty 6, 2023

  Kuchenne trendy na rok 2023

  Jakie będą więc trendy kuchenne na rok 2023? W kolejnym roku przede wszystkim stawiać będziemy na funkcjonalność, minimalizm i kreatywność. Praktyczne rozwiązania pomagające w utrzymaniu czystości to must-have tego roku. Wytrzymałe materiały pozwalające na częstą dezynfekcję czy czyszczenie to coś, o czym marzył przez ostatni rok każdy właściciel absorbującego wnętrza.
  Czytaj dalej
 • 10 najczęstszych błędów przy projektowaniu kuchni
  maj 31, 2022

  10 najczęstszych błędów przy projektowaniu kuchni

  Zapewne nieraz śniliście o wymarzonej kuchni. Być może jest już w planach. Prawdopodobnie nie możecie się już jej doczekać. Wyobrażacie sobie wspólne przygotowywanie posiłków i miło spędzony czas. Aż tu nagle…piękny sen zostaje przerwany.
  Za niski blat! Za mało gniazdek! Słabe oświetlenie! W ogóle wszystko nie tak!
  Co się stało?! Jak do tego doszło?
  Czytaj dalej
 • ERGONOMIA W KUCHNI - Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?
  maj 16, 2022

  ERGONOMIA W KUCHNI - Jak zaprojektować praktyczną kuchnię?

  Funkcjonalna kuchnia jest przede wszystkim wygodna i praktyczna. Wszystko przebiega sprawniej, gdy zaprojektujemy ją, zachowując podstawowe zasady ergonomii. Dzięki temu zyskujemy zaoszczędzony czas i fizyczną energię. W tym artykule wyjaśnimy jak zaprojektować najważniejsze miejsce w domu.
  Czytaj dalej
 • Jakie frony wybrać - z uchwytami czy bez?
  maj 8, 2022

  Jakie frony wybrać - z uchwytami czy bez?

  Wybór sposobu, w jaki będziemy otwierać fronty szafek w naszej kuchni, jest bardzo ważny. Wpływa on zarówno na wygodę korzystania z kuchni, na jej wygląd, oraz określa dostępność materiałów, z jakich możemy wykonać fronty kuchenne. Mamy dwie opcje do wyboru.
  Czytaj dalej