Przejdź do treści

KATALOG NOWEJ KOLEKCJI — IZI KUCHNIE SMART!

KATALOG NOWEJ KOLEKCJI — IZI KUCHNIE SMART!

Zobacz katalog naszej najnowszej kolekcji z kuchniami modułowymi! Ich wygląd i cena zwalają z nóg! Udało nam się stworzyć idealne połączenie świetnego designu z jakością komponentów i optymalizacją produkcyjną. IZI KUCHNIE Smart to kolekcja przemyślanych barw i kształtów, które sprawdzą się w każdej konfiguracji i stylistyce. Tu nie ma złych wyborów — z kolekcją Smart w łatwy sposób stworzysz kuchnię swoich marzeń, a to wszystko w przystępnej cenie!

NAJNOWSZY KATALOG

NAJNOWSZY KATALOG

W katalogu "KUCHNIE" znajdziesz wiele inspiracji i trendów w projektowaniu kuchni. Odkryj nasze aranżacje i zdjęcia realizacji, a także informacje o kolorach i uchwytach. Nasz katalog oferuje również ciekawe i przydatne artykuły, gdzie znajdziesz wiele pomysłów na stworzenie wymarzonej kuchni, dostosowanej do Twojego stylu życia.

KOLORNIK

KOLORNIK

W naszym "KOLORNIKU" znajdziesz szeroki wybór frontów, blatów i uchwytów o wielu kolorach i wzorach, które możesz dowolnie miksować, tworząc wyjątkowe połączenia. Oferujemy również różnorodne systemy kuchenne, dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu stworzysz kuchnię, która odzwierciedla Twoją osobowość i jest idealnie dopasowana do Twojego domu.

STREFA INSPIRACJI

STREFA INSPIRACJI

Witaj w "Strefie Inspiracji"! Zobaczysz tutaj zdjęcia naszych projektów z krótkimi opisami i linkami do nagrań, dzięki którym przejdziesz się po naszych kuchniach wirtualnie. Daj się zainspirować różnorodnymi aranżacjami i odkryj najnowsze trendy w projektowaniu kuchni. Nasz katalog to doskonałe miejsce, aby znaleźć pomysły na wymarzoną kuchnię!

PRZEPIŚNIK

PRZEPIŚNIK

Odkryj "PRZEPIŚNIK" Seby - katalog autorskich przepisów z linkami do filmików z przygotowaniem. Znajdziesz tu różnorodne przepisy na dania mięsne, wegetariańskie, zupy i przekąski. "PRZEPIŚNIK" to zapisana na papierze pasja i miłość do gotowania, która pozwoli Ci odkryć kulinarne inspiracje i zachęci do gotowania w domu.

Poprzednie katalogi