Przejdź do treści
Nexity to pierwszy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferujemy szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań, aby w jak największym stopniu uwzględnić potrzeby klientów i sprostać ich wymaganiom. Działalność Nexity obejmuje transakcje, zarządzanie, projektowanie, rozwój, zagospodarowanie przestrzeni, doradztwo oraz wszystkie usługi powiązane i jest nastawiona na obsługę i wsparcie klientów. Nexity jest punktem odniesienia w swojej dziedzinie i charakteryzuje ją pełne zaangażowanie względem wszystkich swoich klientów, środowiska i całego społeczeństwa. Grupa Nexity jest obecna we Włoszech, w Niemczech, w Portugalii i w Polsce. Ze względu na ogromne doświadczenie, Nexity to deweloper o ugruntowanej pozycji, co stanowi gwarancję dobrego wyboru.

W kwietniu 2011 r. firma poszerzyła swą działalność na terenie Polski. Rozpoczęto od realizacji małego projektu mieszkaniowego BIANCO BEMOWO zlokalizowanego w dzielnicy Bemowo w Warszawie. Ta inwestycja była pierwszym krokiem w strategii rozwoju Nexity Polska.

Dotychczas Nexity Polska zrealizowało 6 osiedli w Warszawie: Bianco (2 etapy), My Bemowo (3 etapy), Skylife (4 etapy), Golden Space (2 etapy) oraz Lifetown (5 etapów) i La Pragę. Obecnie realizowane są projekty: Bemowo Line, Bemosphere oraz Next Ursus.

W 2019 roku wprowadzono do sprzedaży pierwszy projekt poza Warszawą. W Poznaniu ruszyła sprzedaż inwestycji Malta Point (Łacina), a w 2020 roku – sprzedaż inwestycji Bliski Marcelin (Grunwald). W 2020 roku Nexity wkroczyło na rynek w Krakowie, gdzie powstaje osiedle City Vibe (Płaszów).