Przejdź do treści

Jakie korzyści płyną dla naszych klientów ze współpracy z firmą Greg-Bud?

Klienci IZI Kuchnie, którzy zakupili nieruchomość od firmy Greg-Bud, mogą skorzystać ze zniżki -33% na IZI Kuchnię w wersji Basic. Poniżej wyszczególnione kroki, jakie należy wykonać, żeby otrzymać zniżkę:

1. Należy zakupić nieruchomość od Greg-Bud.
2. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel IZI Kuchni przekaże BON ZNIŻKOWY uprawniający do rabatu.
3. Klient, który posiada BON jest upoważniony do -33% zniżki na IZI Kuchnię w wersji Basic.
4. Przed spotkaniem projektowym należy poinformować projektanta o zakupie mieszkania od Greg-Bud i przerwać BON na oczach pracownika firmy.
5. Jeśli spotkanie odbywa się online, można przerwać BON i wysłać zdjęcie projektantowi na email.

 

 

O FIRMIE GREG-BUD
Greg - Bud Development jest firmą działająca na rynku budowlanym od 2003 roku. Firma posiada bogate doświadczenie w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym: jednorodzinnym i wielorodzinnym. Priorytetem naszej firmy jest dostarczenie najatrakcyjniejszej oferty mieszkaniowej na rynku.

Tworzymy nowoczesne, komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne!
Firma współpracuje z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały. Za wyborem mieszkania z naszej oferty przemawiają nie tylko korzystne ceny, ale także bardzo wysoki standard mieszkań. Korzystnie, wygodnie i bardzo efektownie.