Przejdź do treści

Przed podjęciem ostatecznych decyzji związanych z projektem kuchni trzeba rozważyć kilka kwestii. Po pierwsze, trzeba zastanowić się nad tym jaki efekt chcemy osiągnąć, co jest dla nas konieczne, a co mniej. To decyzja związana z wyborem konkretnych sprzętów AGD, czy decydujemy się na pełną zabudowę czy raczej na sprzęt wolnostojący. Bardzo ważne jest określenie stylu dominującego w naszej kuchni. Od tego będzie zależeć jej końcowy wygląd. By móc cieszyć się doskonałym wnętrzem kuchennym warto wybrać meble kuchenne pod wymiar w Łodzi.

Walory kuchni robionej na zamówienie

Meble sklepowe są produkowane masowo, nastawione na jak największą produkcję przy jak najmniejszych możliwych kosztach. Meble na wymiar są składane ręcznie z odpowiednią uwagą, tak by każdy projekt był wykonany na 100%. Stąd często mówi się, że meble na zamówienie charakteryzuje precyzja wykonania i wysoka jakość. Kolejnymi cechami są solidność i trwałość w porównaniu do sklepowych propozycji. Jest to spowodowane zastosowaniem lepszych materiałów, systemów prowadnic i okuć. Meble wykonane pod wymiar na długo pozostaną bezawaryjne.

Meble na zamówienie stwarzają okazję do zastosowania wielu niestandardowych rozwiązań, takich jak blat wchodzący w okno w alternatywie do tradycyjnego parapetu, nietypowe wymiary szafek, funkcjonalne szuflady pod zlewozmywakiem i piekarnikiem czy też wąskie wyciągi cargo.