Przejdź do treści

Urządzając od podstaw dom lub mieszkanie pomieszczeniem, które stwarza zdecydowanie najwięcej wyzwań jest kuchnia. Wybór dobrej jakości, dopasowanych do niej mebli kuchennych jest kluczem do komfortowego korzystania z kuchni przez wiele kolejnych lat. Najczęściej wybieraną opcją są meble kuchenne w Gdańsku - sięga po nie zdecydowanie najwięcej świadomych osób, które marzą o nowoczesnym, trwałym i solidnym wyposażeniu mieszkania. Specjalnie z myślą o wymagających klientach powstała oferta IZIkuchnie – tworzone przez nas kuchnie na zamówienie w Gdańsku są opcją zdecydowanie wartą rozważenia.

Gdańsk

ul. Powstańców Warszawskich 19

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - 10.00 - 14:00 

 

Meble kuchenne w Gdańsku i okolicy

Oferta IZIkuchnie jest skierowana do wszystkich osób, które chcą szybko i ekonomicznie stworzyć wymarzoną, zaprojektowaną specjalnie dla nich przestrzeń kuchenną. Nasze gdańskie meble kuchenne są produkowana na bazie sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, których wykorzystanie gwarantuje trwałość i bezproblemowe korzystanie z zabudowy kuchennej przez długi czas.

Kuchnie na zamówienie w Gdańsku tworzymy w oparciu o gotowy projekt przekazany przez klienta lub opracowujemy własny na podstawie wymiarów pomieszczenia i dodatkowych informacji uzyskanych od zamawiającego. W efekcie klient otrzymuje idealnie dostosowane do jego potrzeb meble kuchenne pod wymiar, które stanowią perfekcyjne dopełnienie wystroju jego mieszkania.