TANIA DOSTAWA

Dostawa 499zł na terenie całej Polski (kurier z wniesieniem)

Dla wszystkich zamówień

KONKURSY

Meble kuchenne na wymiar w Toruniu

By dana kuchnia spełniała fundamentalne funkcje musi być zaprojektowana i urządzona we właściwy sposób. Nie należy to najłatwiejszych zadań, ponieważ kuchnia powinna być nie tylko komfortowa i funkcjonalna, ale także cechować się przytulnością, stylem oraz zwyczajnie przyciągać wzrok przybyłych gości. Te wszystkie aspekty posiadają kuchnie na wymiar w Toruniu.

Meble na zamówienie na ratunek mniejszym kuchniom

W małych kuchniach sztuką nie jest jej zagracenie i przytłoczenie zbyt dużą ilością mebli. Nieodpowiedni dobór materiałów i zła kolorystyka mogą być przyczyną unikania przebywania w niej przez wszystkich domowników. Każde uchybienie może kosztować utratą dodatkowego miejsca magazynowego. Meble robione pod wymiar są doskonałym rozwiązaniem dla małych przestrzeni. Projekt maksymalnie wykorzysta dostępne luki, tak, by żaden zakamarek nie został zapomniany. Właściwy projekt uwzględni wszystkie szpary, dziury czy wolne przestrzenie, tworząc z nich w pełni użyteczne szafki typu cargo, schowki czy inne.

Kuchnie na wymiar Toruń Kuchnie na zamówienie Toruń Meble kuchenne Toruń Meble kuchenne na wymiar Toruń

Meble kuchenne w Toruniu

Projekty kuchni mogą być bardzo różne. Wszystko zależy od jej kształtu, rozmiaru, zapotrzebowania, stopnia wykorzystania czy indywidualnych preferencji. Na etapie projektowania każdy ze wspomnianych czynników musi być dokładnie przemyślany, tak, by cieszyć się nią na długie lata.

Takie właśnie kuchnie na zamówienie w Toruniu dostaniemy w IZIkuchnie. To miejsce cieszące się uznaniem oraz fachowym podejściem do tematu mebli jak i samej osoby klienta. Świadczyć o tym może dostępna usługa jaką jest nieodpłatny projekt kuchenny. Jest on wykonywany przez doświadczonych specjalistów, którzy po wstępnym wywiadzie i zebraniu miar przygotowują wizualizację przyszłej kuchni. Do jego stworzenia wykorzystują meble modułowe, które dają ogromne możliwości personalizacji oraz pozwalają na uzyskanie wyjątkowego wystroju remontowanego wnętrza. Projekt prezentuje w pełni zagospodarowane i umeblowane pomieszczenie jeszcze przed decyzją o zakupie mebli.

Działamy na terenie całego kraju - także w miastach takich, jak:

ZAMÓW KUCHNIE

Według indywidualnego projektu. Najniższe Ceny. 


ZADZWOŃ: +48 500 100 990

NAPISZ: sklep@izikuchnie.pl

facebook messenger

Realizacja zamówień na terenie całego kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl