TANIA DOSTAWA

Dostawa 499zł na terenie całej Polski (kurier z wniesieniem)

Dla wszystkich zamówień

KONKURSY

Meble kuchenne na wymiar w Olsztynie

Wybór między małą a dużą kuchnią jest dyktowany liczebnością rodziny oraz częstotliwością korzystania z niej. W domach, w których osobno wydzielono jadalnię, a nawet spiżarnię nie trzeba zbyt wiele przestrzeni na samą kuchnię. Inaczej wygląda sytuacja, gdy kuchnia równocześnie pełni funkcję jadalni. Wówczas należy poświęcić więcej miejsca tak, by przesiadywanie przy stole było komfortowe dla wszystkich domowników czy gości. Często wybieranym kompromisem jest otwarta kuchnia z wyspą kuchenną. Jest ono możliwe do zrealizowania decydując się na meble kuchenne w Olsztynie.

Kuchnia na wymiar gwarancją pełnej dowolności i indywidualności

Kuchnia robiona na zamówienie sprawia, że jej ostateczny wygląd i charakter jest uzależniony od preferencji klienta. Każdy z nich ma pełny wpływ na to jak ich kuchnia się będzie prezentować oraz w jakie systemy funkcjonalne będzie wyposażona. To gwarancja tego, że będzie całkowicie dopasowane do własnych potrzeb i stylu życia oraz tego, że każdy element będzie indywidualnie dobrany. Występuje w tym rozwiązaniu dowolność wyboru w kolorze blatu, materiałów i wzorów frontów, rodzajów uchwytów i oświetlenia, korpusów szafek, rodzajów szuflad i systemów otwierania szafek czy jednostkowych szafek. Projekt kuchni wykonywanej pod wymiar sprawia, że jest on zgodny w 100% z naszymi oczekiwaniami i pragnieniami. To klient jest wówczas głównym projektantem kuchni i to on podejmuje wszystkie kluczowe decyzje.

Kuchnie na wymiar Olsztyn Kuchnie na zamówienie Olsztyn Meble kuchenne Olsztyn Meble kuchenne na wymiar Olsztyn

Kuchnie na wymiar w Olsztynie

Poszukując kuchnie na zamówienie w Olsztynie warto zapoznać się z ofertą sklepu IZIkuchnie. To okazja do skorzystania z bezpłatnego projektu. Słynie ona z różnorodnej możliwości wyboru kolorów kuchni oraz systemów firmy Blum. Każdy chętny może umówić się na bezpłatne video spotkanie z projektantem. Wystarczy wysłać wymiary i wycenić kuchnię. Osoby nie posiadające umiejętności dokonywania właściwych pomiarów mogą zdecydować się na usługę dokonania pomiaru przez specjalistę, co daje pewność, że wszystko zostanie właściwie uwzględnione.

Działamy na terenie całego kraju - także w miastach takich, jak:

ZAMÓW KUCHNIE

Według indywidualnego projektu. Najniższe Ceny. 


ZADZWOŃ: +48 500 100 990

NAPISZ: sklep@izikuchnie.pl

facebook messenger

Realizacja zamówień na terenie całego kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl